WILD WEST Circus žaidimas

 
Ieškote naujų patirčių? Norite atsidurti laukiniuose vakaruose? Tuomet šis istorijos kūrimo ir interaktyvių miniatiūrų žaidimas tikrai Jums.

Wild west circus - istorijos kūrimo žaidimas, kuris įtrauks kiekvieną komandos narį. Šio žaidimo dalyviai tampa cirko, atvykusio į aukso karštinės ištiktą laukinių vakarų miestelį Grimtown, valdytojais. Jums reikės perprasti miestelio kultūrą, spręsti iššūkius iškylančius cirke, planuoti cirko pasirodymus ir priimti sprendimus dėl cirko biudžeto.

Kiekvienas dalyvis gaus mobilųjį telefoną ir ausines, kurie bus jo kelrodžiai ir pagalbininkai laukinių vakarų miestelyje. Mobiliųjų telefonų pagalba tyrinėsite interaktyvų miniatiūrų maketą, klausysite gandų ir ieškosite užuominų.

​Susipažinę su nuotaikomis miestelyje planuosite cirko pasirodymus, keisite bendravimo su vietiniais gyventojais taktikas, spręsite galvosūkius, narpliosite detektyvus, kovosite su vietine gauja ir patirsite daug netikėtų nuotykių.

4-6 žmonių komanda

Žaidimo laikas 2val.30min – 3val.
Grupei (4-6 asmenys) 120€

Vieta - Žemaitijos g. 3, Vilniaus senamiestis

*Žaidimas skirtas suaugusiems nuo 14 metų.
**Išgėrę ar apsvaigę nuo narkotinių medžiagų dalyviai yra neįleidžiami.

ATSILIEPIMAI

Wild West Circus pranoko mūsų komandos lūkesčius. Žaidėme keturiese ir nesvarbu ar esi gameboard geek’as ar nieko nenusimanai apie stalo žaidimus, bet šitas užkabina visus, nes taisyklės greit perprantamos, žaidimo komponentai unikalūs ir labai gerai išpildyti, istorija – įtraukia ir nepaleidžia iki galo. Pabaigus žaidimą visa mūsų komanda dar ilgai aptarinėjo priimtus sprendimus ir kaip galėjo pasikeisti žaidimo eiga jei būtų priimti kiti sprendimai.

Martynas Dacius

Nuolatos domiuosi pramogų, laisvalaikio ir komandos formavimo įrankiais, per metus aplankau keliolika parodų, bet panašaus įrankio nebuvau matęs. Įtraukus turinys ir detalus maketas sukūrė unikalią patirtį ir atskleidė komandos narių galimybes ir tobulintinas sritis. Manau, kad šis žaidimas galėtų pretenduoti į geriausio komandinio žaidimo nominaciją.

Marijus Krasnickas

One of the best team biulding experiences! Wild west circus captivates your attention and imagination form first moment. Interactive game and immersive story is combined with team collaboration assignments. Professional game board and voiceovers prepared by actors truly transfers your team to Wild West. Highly recommend for teams who are looking for both quality time with the team and immersive experience.

Kamilė Jokubaitė

Wild West CIRCUS – interaktyvus, įtraukiantis, nejučiomis priverčiantis nukeliauti į laukinius vakarus žaidimas. Su savo komanda išbandžiau šį žaidimą – ir galiu drąsiai teigti, kad apie ją sužinojau dar daugiau. Spręsdami, atrodo, paprastas ir gyvenimiškas klajokliško cirko bei miestelio problemas daug diskutavome, sprendėme strateginius miestelio klausimus. Dėmesį reikėjo sutelkti į mūsų komunikaciją, teisingai iškomunikuoti turimą informaciją ir svarbiausia – išgirsti, ką nori pasakyti kolega. Priimti atsakomybę už savo sprendimus ir, žinoma, išlikti vieninga komanda.

Justė Pakėnaitė

REZERVACIJA

Išankstinė registracija būtina, tai padaryti galite keliais būdais:

KONTAKTAI

Adresas:

Žemaitijos g. 3, Vilnius, Lietuva

Telefono nr.:

El. paštas:

Darbo laikas:

I-V 12:00-22:00
VI-VII 10:00-22:00