PASLAPČIŲ
KAMBARYS

Ar sugebėsite įveikti Paslapčių kambarį iki kol jis pradings amžiams?

Ar žinojote, kad egzistuoja paslapčių kambarys, į kurį niekas nebuvo įžengęs daugiau nei 100 metų? Tyrinėdami legendas visame pasaulyje, smalsuoliai bandė atrasti šį kambarį daugybę kartų, tačiau jiems pakišdavo koja tai, jog kambarys atveria savo duris tik vienai valandai, tam tikru laiku. Viktorijos epochos pasaulis užburia savo ankstyvosiomis technologijomis, bei tuometinio mokslo atradimais. Ar pavyks pabėgti, ar liksite įkalinti dar vienam šimtmečiui?

2-5 žmonių komanda

Pabėgimo laikas - 60 min

Grupei (2-5 asmenys) 50 €
III-V iki 16h tik 45 € (išskyrus švenčių dienas)

*Kambariai skirti suaugusiems ir paaugliams nuo 14 metų.
**Išgėrę ar apsvaigę nuo narkotinių medžiagų dalyviai yra neįleidžiami.

KELIAUTOJO KAMBARYS

Ar Jums pakaks drąsos ir išmonės padėti pasauliui išsaugoti taiką ir ramybę.

Jeigu tu skaitai šį laišką, vadinasi manęs jau nebėra. Paskyriau visą savo gyvenimą kelionėms, kad surasčiau užburtą miestą, kurį pradangino supykusi burtininkė. Kalbama, kad prarastoje žemėje yra paslėpta juodoji ranka, ją radęs taps pačiu galingiausiu ir turtingiausiu žmogumi žemėje. Žinau, kad mane seka barbariškasis Karalius. Turime labai mažai laiko, visus tau reikalingus daiktus paslėpiau savo kambaryje. Tikiuosi, kad tau užteks drąsos ir išmonės viską išsiaiškinti, kitaip pasaulį užvaldys toks blogis, kurio dar niekas nebuvo patyręs.

2-5 žmonių komanda

Pabėgimo laikas - 60 min

Grupei (2-5 asmenys) 50 €
III-V iki 16h tik 45 € (išskyrus švenčių dienas)

*Kambariai skirti suaugusiems ir paaugliams nuo 14 metų.
**Išgėrę ar apsvaigę nuo narkotinių medžiagų dalyviai yra neįleidžiami.

ATSILIEPIMAI

Nuostabios uzduotys, fantastiki antikvariniai daikciukai, kuriuos labai smagu ciupineti, maloni aplinka ir ziauriai smagiai begantis laikas bunant “Traveler’s room”, Lauksim kitu siu kureju kambariu!

Paulius Ragauskas

Puikiai. Užduotys nėra sunkios, yra matytų, yra ir naujų, bet kur nors strigus gali prireikti ir viso laiko. Vizualizacija ir temos išpildymas – 10 balų. Praneškit garsiai, kai atsidarys naujas kambarys :)

Andrius Girjotas

Awesome! Superinis kambarys su superinėm užduotim, kurioms išspręsti reikia kaip reikiant pasukti galvą :) komplimentai ir pagyros kūrėjams, nuoširdžiai linkiu visiems apsilankyti, nes tikrai nepasigailėsite! Ačiū už puikiai praleistą laiką! :)

Ugnė Adamonytė

Buvo nerealu! Viskas labai krupščiai ir detaliai parengta. Nors išėjom nepabėgę, turėjom labai gerą ir kupiną azarto vakarą!!! Labai lauksim daugiau kambarių!

Justas Valeika

Nereali pramoga. Labai apgalvotos užduotys, kai kurios labai netikėtos. Nėra lengva, bet labai labai įdomu.

Laura Laurencija

Tikrai nuostabi vieta išbandyti save detektyvo vaidmenyje😍
Mįslės labai įtraukiančios ir net nepastėbi kaip eina laikas😂
Puikus būdas praleisti laiką su draugais❤️❤️❤️

Greta Simonavičiūtė

REZERVACIJA

Išankstinė registracija būtina, tai padaryti galite keliais būdais:

KONTAKTAI

Dėmesio!

Šiuo metu Exitroom pabėgimo kambariai nedirba, vyksta atnaujinimo darbai.

Siūlome apsilankyti mūsų Smartrooms pabėgimo kambariuose.

Telefono nr.:

El. paštas:

Pabėgimo kambariai: dalykai, kuriuos turi žinoti kiekvienas

Šiandien siūloma daugybė pasirinkimų, kaip praleisti laisvą laiką. Vienas iš jų yra pabėgimo kambariai. Jau netrukus sužinosite viską, ką apie šią pramogą turi žinoti kiekvienas. Ar tai yra nauja pramoga? Galvosūkių kambarys nėra naujas laisvalaikio pasirinkimas, tačiau – labai populiarus. O ar galėtų būti kitaip, kai laiką gali praleisti ne tik įdomiai, bet ir naudingai, o kartu pasikviesti draugų ar kolegų kompaniją?

Sužinoti daugiau

 

Pramogos, vienijančios draugus ir kolegas

Draugai ir kolegos drąsiai gali būti vadinami vienais svarbiausių žmonių kiekvieno iš mūsų gyvenime. Ir su vienais, ir su kitais, praleidžiame labai daug laiko, švenčiame gražiausias šventes ir pan. Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad draugai ir kolegos ne visada patiria tik pačias gražiausias emocijas, leisdami laiką kartu – neišvengiama ir nesusipratimų, pykčių, intrigų. Vis dėlto, negalima leisti, kad visa tai pakenktų mikroklimatui. Būtent todėl, kartas nuo karto pagalvokite apie tai, koks laisvalaikis sujungtų visus draugus ar kolegas bei priverstų juos susivienyti. Na, o pramogų, kurios puikia tinka šiam tikslui, yra daug, tad nepraleiskite progos su jomis susipažinti. Viena iš tokių yra apsilankymas pabėgimo kambaryje. Taigi, kuo jis naudingas, ypatingas, kaip gali susistiprinti ryšius tarp kolegų bei sukurti geresnį mikroklimatą organizacijoje?

Sužinoti daugiau

Apsilankymas pabėgimo kambaryje – puikus būdas sustiprinti ryšį tarp draugų arba kolegų. Kaip tai vyksta? Kai visa draugų kompanija ar kolegų komanda susivienija dėl vieno tikslo, galite būti tikri – įveikę iššūkius, kuriuos pasiūlys pabėgimų kambarys, tapsite viena nenugalima jėga. Įveikė bendrą tikslą, suprasite, kad esate viena komanda, kuri iššūkius gali įveikti ne tik smagiai leisdama laiką, bet ir profesiniame gyvenime spendžiant sudėtingas užduotis. Visi puikiai žino, kad komanda gali nuveikti kur kas daugiau nei vienas žmogus. Tačiau tam, kad tai būtų, komanda turi būti darni. Šiuo aspektu taip pat naudingas ši veikla – pabėgimų kambarys ir jame laukiantys netikėtumai, turi ir dar vieną tikslą – visi komandos nariai turi padėti vienas kitam. Taigi, lankydamiesi pabėgimo kambariuose, turėsite puikią galimybę lavinti įvairius įgūdžius, kurie vėliau padės suprasti savo draugus ar kolegas vos iš pusės žodžio. Gebėjimas suprasti savo kolegas – viskas ko reikia, siekiant sukurti darnią, savo tikslų siekiančią komandą, kuri nebijo jokių kliūčių.

Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti ir į tai, jog ši veikla ne tik yra naudingas dėl išvardintų pasirinkimų, bet ir todėl, kad ženkliai skiriasi nuo kitų priemonių, kurios yra skirtos mikroklimato gerinimui, pavyzdžiui, specialių mokymų arba programų. Dalyvavimas mokymuose neatsiejamas nuo oficialumo, įsipareigojimų, dažnu atveju tenka laikyti ir egzaminą, kurio sėkmingas išlaikymas garantuoja mokymų pabaigą ir pan. Tuo tarpu apsilankymas pabėgimo kambariuose yra neįpareigojanti veikla, suteikianti galimybę ne tik stiprinti komandą ar gerinti mikroklimatą, bet ir pabūti neoficialioje aplinkoje, patirti daug smagių akimirkų. Nežinote, kur apsilankyti su savo draugais ar kolegomis tam, kad pagerintumėte mikroklimatą? Pabėgimo kambarys https://exitroom.lt/pabegimo-kambariai/ jau laukia jūsų ir jūsų draugų ar kolegų kompanijos.

Pabėgimo kambarys. Kas tai?

Jau seniai įpratome prie to, kad mums yra siūloma daugybė įvairių pramogų, o jų rinka nuolat keičiasi: vienos taip ir išnyksta ir pramogų žemėlapio, o kitos – lieka jame labai ilgam laiko tarpui. Viena iš įdomių galimybių, norintiems pramogauti yra pabėgimo kambariai. Ši idėja pirmiausia atsirado Vakaruose, o šiandien tuo vis dažniau mėgaujasi ir mūsų šalies gyventojai. Kas tai? Kokia šio pasirinkimo nauda? Apie tai ir kalbėsime jau netrukus.

Sužinoti daugiau

Pabėgimo kambarys – tai unikali aplinka, kurioje kiekvienas apsilankęs žmogus patirs išskirtines emocijas bei įspūdžius, taip pat lavins tam tikrus įspūdžius. Juose būsite įkalinti 60 minučių, o išsilaisvinti galėsite tik tuomet, jei atliksite visas užduotis. Ar jums pavyks tai padaryti, priklausys tik nuo jūsų pačių budrumo, įžvalgumo bei miklumo. Pabėgimo kambarys Vilniuje pasiūlys kvapą gniaužiančius nuotykius ir ne tik… Tad kokią naudą jums suteiks pabėgimo kambariai Vilniuje?

  • Leidžia lavinti tam tikras savybes bei tobulinti tam tikrus įgūdžius: greitą orientaciją, pastabumą detalėms, loginį bei kūrybinį mąstymą, miklumą, įžvalgumą.
  • Sužinosite daug įdomių bei netikėtų istorinių detalių.
  • Puikiai tinka norint komandos formavimui, draugiško mikroklimato kūrimui.
  • Leidžia paįvairinti laisvalaikį.
  • Naujoje ir netikėtoje aplinkoje gali gimti įspūdingi kūrybiniai sumanymai.

Jie gali būti įvairių tipų, todėl vietos rutinai – tiesiog nėra. Galite rinktis apsilankymą pabėgimo kambaryje, kuriame yra paties Faraono kapas. Jei tikėtume legendomis, Faraonas, kuris mirė prieš daugiau nei 5000 metų, labai norėjo, kad po mirties jo ramybės niekas neišdrįstų trikdyti. Vis dėlto, kas gi nenorėtų pabūti toje aplinkoje? Juk ji apgaubta išskirtinės auros, persmelkta paslapčių ir ypatingos nuotaikos… Gera žinia ta, kad jūs turite galimybę atsidurti tokioje aplinkoje ir pajusti faraonišką dvasią. Vis dėlto, negalima pamiršti ir Faraono noro, susijusio su ramybe… Taigi, paslaptinga aura bei išskirtine aplinka galėsite mėgautis 60 minučių, o jei ne, sulauksite Faraono įsiučio. Ar sugebėsite įveikti šį iššūkį? Tačiau tai dar ne viskas… Kai atrandi daugybę netikėtų paslapčių ir įmini daug keistų gamtos paslapčių, gali ir išprotėti. Taip nutiko ir Astronomui, kurio kambarį galite aplankyti. Jei pavyks įminti didžiausią Visatos paslaptį, puiku, jei ne – belieka tik tikėtis stebuklo… Būtent tokiose aplinkose pabuvoti jums galimybę suteiks https://exitroom.lt/pabegimo- kambariai/. Apsilankykite ten jau dabar, ir sužinokite, ko iš tikro esate verti.